其實仲有冇人? (細說JK)

作者: 過路人 @, 來自: 香港, 發表於: Sunday, March 29, 2015, 17:43 (872天前)

除左JK,有冇人由九幾年開始,而家仲喺度架?

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Thursday, April 09, 2015, 15:44 (861天前) @ 過路人

好似無哂LU~~~~

其實仲有冇人?

作者: 過路人, 發表於: Wednesday, June 10, 2015, 13:13 (800天前) @ JackyKit

以前既人我識得......翠兒.......小天神......等等等等:-D

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Sunday, June 14, 2015, 20:51 (795天前) @ 過路人

嘩嘩~ 你係邊個呀? HAHAA

小天神我都仲有成日搵佢食飯呀~ HAHA

其實仲有冇人?

作者: 過路人, 發表於: Wednesday, March 02, 2016, 21:15 (533天前) @ JackyKit

小天神叫亞康,我有出過meeting 架,好似係。。。巴西燒烤

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Thursday, March 17, 2016, 15:09 (518天前) @ 過路人

巴西燒烤我都仲記得呀!!!
咁你係邊個呀? 哈哈~

其實仲有冇人?

作者: 路過人, 發表於: Monday, March 28, 2016, 21:29 (507天前) @ JackyKit

我都吾記得我用咩名喇果時....果時係邊一年呢?好似係98定99

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Tuesday, March 29, 2016, 10:04 (507天前) @ 路過人

嘩嘩~ 咁真係好耐啦~~ 應該係第一代~
咁多年~ 仲有無見佢地丫?

其實仲有冇人?

作者: 過路人, 發表於: Monday, April 04, 2016, 07:46 (501天前) @ JackyKit

無喇,果陣時十幾歲,完全吾知個社會係點既,dup 低頭做左十幾年野,而家做左亞叔啦,啲contact都冇晒啦⋯⋯

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Friday, April 22, 2016, 10:01 (483天前) @ 過路人

老得咁快?! HAHA~ 咁又係都十幾年~~~
我果時只係得17歲~~ 家下都三十幾~hahaaa

無喇,果陣時十幾歲,完全吾知個社會係點既,dup 低頭做左十幾年野,而家做左亞叔啦,啲contact都冇晒啦⋯⋯

其實仲有冇人?

作者: 過路人, 發表於: Wednesday, May 18, 2016, 00:59 (457天前) @ JackyKit

亞康應該記得我,佢仲有冇做音響?

其實仲有冇人?

作者: JackyKit @, 發表於: Wednesday, July 20, 2016, 17:34 (393天前) @ 過路人

佢轉左行好耐啦~ 佢家下寫APPs~~